99999999.99999 USD Amerikan Doları için SAR Suudi Arabistan Riyali


Son Güncelleme : Thu, 23 Jan 2020 16:19:43 +0000

99999999.99999$
Amerikan Doları
veya 99999999.99999 USD için SAR: =
375119999.99996 SR
Suudi Arabistan Riyali
Döviz kuru : 3.75120


Son Güncelleme : Thu, 23 Jan 2020 16:19:43 +0000

Amerikan Doları vs Suudi Arabistan Riyali. Son 10 gün
Date Amerikan Doları Suudi Arabistan Riyali
Thursday, 01/23/2020 1 USD = 3.75120 SAR
Wednesday, 01/22/2020 1 USD = 3.75220 SAR
Tuesday, 01/21/2020 1 USD = 3.75160 SAR
Monday, 01/20/2020 1 USD = 3.75200 SAR
Sunday, 01/19/2020 1 USD = 3.75160 SAR
Saturday, 01/18/2020 1 USD = 3.75160 SAR
Friday, 01/17/2020 1 USD = 3.75140 SAR
Thursday, 01/16/2020 1 USD = 3.75190 SAR
Wednesday, 01/15/2020 1 USD = 3.75180 SAR
Tuesday, 01/14/2020 1 USD = 3.75140 SAR
Gerçek Zamanlı grafik USD/SAR or (Amerikan Doları / Suudi Arabistan Riyali)
Amerikan Doları için Suudi Arabistan Riyali ve Suudi Arabistan Riyali için Amerikan Doları
USD SAR USD SAR
5 USD = 18.7560 SAR 1.3329 USD = 5 SAR
10 USD = 37.5120 SAR 2.6658 USD = 10 SAR
20 USD = 75.0240 SAR 5.3316 USD = 20 SAR
50 USD = 187.5600 SAR 13.3291 USD = 50 SAR
100 USD = 375.1200 SAR 26.6581 USD = 100 SAR
300 USD = 1125.3600 SAR 79.9744 USD = 300 SAR
500 USD = 1875.6000 SAR 133.2907 USD = 500 SAR
1000 USD = 3751.2000 SAR 266.5814 USD = 1000 SAR
Döviz Çevirici
USD